X
تبلیغات
زولا

خبر پربازدید


به سایت نتایج زنده خوش آمدید


کلیه مطالب این وبلاگ مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشددانلود رایگان نوماو

اخرین جزئیات قتل در اندیمشک/عکس ها


شایعه ای دیگر از شبکه های اجتماعی/ خبر قتل یک دختر بدست برادرش در اندیمشک صحت ندارد

ر این زمینه از کاربران محترم شبکه های اجتماعی انتظار می رود با دقت و تامل بیشتری به این دست اخبار مواجه شوند و از تکثیر و انتشار اخباری که از صحت و سقم آن اطلاع کافی ندارند و منبع آنها نامشخص است خودداری نمایند.

داریا نیوز: چند روزی است عکسی در شبکه های اجتماعی دست بدست می چرخد که در شهرستان اندیمشک پسر جوانی خواهرش را به قتل رسانده و با جنازه اش عکس گرفته است!

با پیگیری های خبرنگار داریا نیوز مشخص شد فرد در تصویر “م” نام دارد و اهل اندیمشک نیست. وی درگیری دیرینه ای با خواهر ناتنی اش داشته است. در همین راستا هر چند معلوم نیست در کدام شهر کشور این اتفاق رخ داده لیکن گفته شده دختر جوان در این درگیری مجروح شده ولی ظاهرا به قتل نرسیده است.

سرهنگ کروندی فرمانده نیروی انتظامی اندیمشک نیز در گفتگو با داریا نیوز گفت: با گذشت بیش از دو روز از انتشار این تصویر تاکنون هیچ گزارشی در این خصوص بدست پلیس نرسیده است و بنظر نمی رسد این درگیری در اندیمشک رخ داده باشد، با این حال پیگیر ماجرا هستیم.

یک منبع موثق در بیمارستان امام علی (ع) اندیمشک نیز موضوع را تکذیب کرد و گفت: خانمی با این مشخصات به این بیمارستان مراجعه نکرده است. وی ادامه داد پروسه کاری ما به شکلی است که مواردی از این قبیل را ابتدا به پلیس خبر می دهیم.لذا چنین موردی در روزهای اخیر مشاهده نشده است.

به گزارش داریا متاسفانه  مدتی است در پی فراگیر شدن شبکه های اجتماعی اخباری کذب از سوی افراد ناشناس در جهت ناامن نشان دادن فضای کشور، صورت می گیرد که جا دارد مسئولین مربوطه به صورت ریشه ای و با حساسیت بیشتری این مساله را دنبال کنند. هر چند در این زمینه  از کاربران محترم شبکه های اجتماعی انتظار می رود با دقت و تامل بیشتری به این دست اخبار مواجه شوند و از تکثیر و انتشار اخباری که از صحت و سقم آن اطلاع کافی ندارند و منبع آنها نامشخص است خودداری نمایند.

  ماجرای قتل در اندیمشک؟/عکس ها 94 مشاهده
تاریخ ارسال: جمعه 19 تیر 1394 ساعت 13:02 | نویسنده: ایمی | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
کـدیـاب شارژ رایگان 94-95
کـدیـاب شارژ رایگان 94-95
X
تبلیغات
زولا